PAKALPOJUMU NODROŠINĀŠANAS POLITIKA

 

Interneta vietnes www.abcprint.lv izmantošanu un tās piedāvāto pakalpojumu izmantošanu regulē šie noteikumi, kuri ir saistoši visiem interneta vietnes www.abcprint.lv izmantotājiem. Interneta vietnes īpašnieks ir SIA “Festival”. Šajā tīmekļa vietnē iekļautie materiāli ir aizsargāti ar autortiesību un preču zīmju likumiem. Izmantojot interneta vietni www.abcprint.lv un tās piedāvātos pakalpojumus, Tu akceptē visus šeit ietvertos nosacījumus un noteikumus, un piekrīti, ka esi atbildīgs par visu piemērojamo likumdošanas normu ievērošanu. Ja Tu nepiekrīti šiem noteikumiem un nosacījumiem, nelieto interneta vietni www.abcprint.lv un tās piedāvātos pakalpojumus.

 

SIA Festival ir tiesības neierobežoti un pēc saviem ieskatiem izmanīt, papildināt vai labot interneta vietnes vai produktu lietošanas noteikumus un nosacījumus. SIA Festival jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma var veikt izmaiņas tās tīmekļa vietnē esošajos materiālos, aprakstos un cenās.

 

SATURS

Viss saturs (informāciju, attēlus, zīmējumus, datus, tekstu, fotogrāfijas, grafikas, ziņojumus vai citus materiālus), turpmāk tekstā "Saturs", ko Tu iesniedz un augšupielādē, izmantojot interneta vietni www.abcprint.lv, ir Tev piederošs saturs. Tu saproti, ka pats esi abildīgs par šādu saturu. Tu apliecini, ka tev ir visas nepieciešamās tiesības uz saturu un ka Tu nepārkāp kādas trešās personas tiesības, nosūtot Saturu vai lietojot to drukas produktos. Gadījumā, ja uzskatīsim, ka Tavs iesniegtais vai augšupielādētais Saturs neatbilst mūsu standartiem (juridisku vai citu iemeslu dēļ, piemēram, ļaunprātīgs, apdraudošs, apmelojošs, neķītrs, nelikumīgs vai citādi aizskarošs vai pārkāpj kādu no noteikumiem vai likumdošanas prasībām), mēs paturam tiesības neapstrādāt šādu Saturu un neizvietot to uz drukas produktiem.

 

PAKALPOJUMU IZMANTOŠANA

Mēs piešķiram Tev ierobežotu, neekskluzīvu, nenododamu un atceļamu licenci, lai izmantotu mūsu Pakalpojumus un interneta vietnes platformas, uz kurām attiecas šie noteikumi, un nosakām šādus ierobežojumus:

-        Nelieto mūsu pakalpojumus, lai pārkāptu likumu. Tu piekrīti, ka Tu nepārkāp nevienu likumu, kas saistīts ar Pakalpojumu izmantošanu. Tas ietver visus Latvijas Republikas valsts un starptautiskos likumus, kas var attiekties uz Tevi vai SIA “Festival”.

-     Nemēģini kaitēt SIA “Festival” un interneta vietnei www.abcprint.lv. Tu piekrīti nebojāt vai nemēģināt bojāt mūsu pakalpojumus, piemēram, izplatot vīrusu vai citu kaitīgu datora kodu mūsu platformās.

-        Nosaukums “ABCPRINT”, mūsu ikonogrāfija, frāzes, logotipi un dizaini, ko mēs izmantojam saistībā ar mūsu sniegtajiem pakalpojumiem, ir SIA “Festival” piederošas preču zīmes.

 

GARANTIJAS

Mūsu darbs ir vērsts uz pakalpojumu servisa kvalitātes uzlabošanu, tomēr darba procesā var tikt pieļautas arī kļūdas. Lietojot vietni www.abcprint.lv vai izmantojot tās piedāvātos pakalpojumus, Tu apliecini, ka saproti, ka mūsu pakalpojumi tiek sniegti bez jebkādas garantijas. Mēs nepārprotami atsakāmies no jebkādām garantijām attiecībā uz īpašumtiesībām, pārkāpumiem, piemērotību konkrētam mērķim, kā arī garantijām, kas izriet no produktu lietošanas īpatnībām. Mēs nesniedzam garantijas, ka izvēlētie produkti būs nepārtraukti pieejami mūsu noliktavā (atkarīgs no ražotāja piegādes iespējām), ka gatavā prece vai pakalpojumus pilnībā atbildīs vizuālajiem maketiem, kas pieejami interneta vietnē www.abcprint.lv (vizualizācijas izmērs, krāsa var atšķirties), ka piegāde tiks veikta noteiktajā termiņā (pasta sūtījumu nobīdes).

 

Ņem vērā, ka ekrānā redzamie toņi ir atveidoti elektroniski un var atšķirties no reālajiem krāsu toņiem,  atkarībā no datora vai viedierīces ekrāna tehniskajiem krāsu un spilgtuma iestatījumiem. Tas pats attiecas arī uz printeru un citu drukas iekārtu izdrukām.

 

Ciktāl tas atbilst likumdošanas prasībām, ne SIA Festival, ne mūsu darbinieki nav atbildīgi pret Tevi un Taviem Klientiem par zaudēto peļņu vai ieņēmumiem, kā arī par jebkādiem izrietošiem, nejaušiem, netiešiem, īpašiem vai soda zaudējumiem, kas izriet no saistībām ar Pakalpojumiem vai šiem noteikumiem.

 

PASŪTĪJUMU VEIKŠANA

Pasūtījumi tiek saņemti tikai caur vietni www.abcprint.lv un e-pastu shop@abcprint.lv. Izvēlies mūsu veikala gatavos produktus vai radi pats savu dizainu sadaļā “Izgatavo savu” (pašlaik izstrādes stadijā). Standarta pasūtījumiem ar mūsu veikala gataviem produktiem rēķinu par pasūtījumu saņemsi savā e-pastā 3 darba dienu laikā. Ja vēlies radīt produktus ar savu dizainu, mēs 5 darba dienu laikā apstrādāsim Tavu pasūtījumu un nosūtīsim Tev e-pastu ar maketa skici un rēķinu, cik izmaksās Tavs pasūtījums.

 

Veicot pasūtījumu, neaizmirsti aizpildīt visus “laukus”, norādot savu kontaktinformāciju, lai varam ar Tevi sazināties un saskaņot pasūtījuma izpildes detaļas. Lai nodrošinātu veiksmīgu Produktu piegādi, ir nepieciešama pareiza piegādes adrese (pasta adrese vai produktu un preču saņemšanas punkts), aktuāls tālruņa numurs un e-pasta adrese. SIA “Festival” nebūs atbildīgs par neizpildītu piegādi nepareizas piegādes adreses vai tālruņa numura dēļ. Ja vēlies mainīt piegādes adresi vai tālruņa numuru, sazinieties ar SIA “Festival”.

 

IZGATAVO PRODUKTUS AR SAVU DIZAINU (pašlaik tiek izstrādāts)

Sadaļā "Izgatavo savu" atradīsi dažādus produktus un preces, kurus vari personalizēt, realizējot savas idejas un ieceres. Izvēlies produktu, norādi skaitu un krāsu, ja nepieciešams, augšupielādē fotogrāfijas un zīmējumus, komentāra laukā norādi tesktus un citas detaļas, kas mums jāizvieto uz Tevis izvēlētā drukas produkta, un apraksti, kā jāizskatās gatavam produktam. Pavisam drīz varēsi arī izmantot konstuktoru, lai radītu T-kreklus un krūzes ar savu unikālu dizainu.

 

Ņem vērā, ka attēlu augšupielādei ir vēlams izmantot augstas kvalitātes .jpg vai .png formāta failus. Vēlamais attēla izmērs ir vismaz 800x800 pikseļi, kas labi izskatīsies apmēram A4 formāta lieluma attēlam. Maza izmēra attēli izskatīsies nekvalitatīi un graudaini. Veicot pasūtījumu, vari augšupielādēt failu līdz 7MB. Ja vēlies augšupielādēt lielāka izmēra failu, sūti to uz e-pastu shop@abcprint.lv vai augšupielādē failu apmaiņas vietnē un atsūti mums uz e-pastu piekņuves linku. 

 

Kad esi izveidojis savu dizainu produktam, pabeidz pasūtījumu, aizpildot kontaktinformācijas ailes, un mēs ar Tevi sazināsimies 2 darba dienu laikā, lai precizētu pasūtījuma cenu un izpildes iespējas. Jāņem vērā, ka cena, ko redzēsi sadaļā gatavie produkti un  konstruējot pasūtījumu, ir aptuvena. Precīzu cenu aprēķināsim saņemot pasūtījumu un iespējami drīz Tevi informēsim par gala cenu pasūtījumam. Pasūtījuma izpilde tiks uzsākta pēc cenas saskaņošanas un rēķina apmaksas.

 

PASŪTĪJUMU APMAKSA

Pēc pasūtījuma veikšanas mēs pārliecināsimies, ka visa informācija ir korekta un pasūtījuma cena ir aprēķināta pareizi un uz Tavu e-pastu tiks nosūtīts rēķins. Veicot rēķina apmaksu, lūdzu, norādi rēķina numuru. Kad rēķins būs apmaksāts, mēs ķersimies klāt pie pasūtījuma izpildes. Ja iespējams, atsūti mums uz e-pastu shop@abcprint.lv bankas maksājuma uzdevumu, lai ātrāk redzam, ka apmaksa ir veikta un varam ķerties klāt pie pasūtījuma izpildes.

 

PIEGĀDE

Standarta pasūtījumi tiek izpildīti 3-5 darba dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas un tad tie ir gatavi nosūtīšanai Tevis izvēlētajā piegādes veidā. Piegāde parasti aizņem 2-3 darba dienas. Ja vēlies, lai Tavs pasūtījums tiek izpildīts ātrāk, noformējot pasūtījumu laukā “Piezīmes” norādi, ka vēlies eksprespasūtījumu. Tas tiks izpildīts 1-2 darba dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas un maksās 7,00 EUR par katru pasūtīto produktu. Ja esi izvēlējies eksprespasūtījumu, mēs ar Tevi sazināsimies, lai apstiprinātu tā izpildi.

 

Daži produkti tiek iepakoti un nosūtīti atsevišķi. Mēs nevaram garantēt piegādes datumus un neuzņemamies nekādu atbildību par pasta sūtījumu kavēšanos. Parasti piegāde Latvijas teritorijā aizņem 2-3 darba dienas. Taču šie ir aptuveni piegādes laiki, ko norāda piegādes pakalpojumu sniedzēji. Dažreiz piegādes var aizņemt ilgāku laiku vai arī var tikt piegādātas daudz ātrāk. Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai Produktu piegāde būtu pēc iespējas vienkāršāka un ātrāka.

 

Interneta veikala pasūtījumi tiek izpildīti, izmantojot Latvijas pasta pakalpojumus vai Omniva pakomātus. Pasūtījumi tiek izpildīti un izsūtīti pēc apmaksas saņemšanas. Pasūtījumu izņešana mūsu veikala telpās Liepājā, Siena ielā 12, darba laikā ir bez maksas.

 

Piegāde ar Latvijas Pasts starpniecību pa Latviju izmaksās 3,00 EUR un standarta piegādes laiks ir aptuveni 3 darba dienas, piegāde Eiropas robežās – 5,00 EUR un piegāde ārpus Eiropas robežām – 7,00 EUR.

 

Piegāde uz Tevis izēlēto “Omniva” pakomāta termināli izmaksās 3,00 EUR. Kad sūtījums būs izsūtīts, uz Tavu norādīto telefona numuru tiks nosūtīts SMS ar piekļuves kodu Tavam sūtījumam Tevis izvēlētajā Omniva pakomāta terminālī.

 

PREČU ATGRIEŠANA

Jebkura bojāta prece vai prece ar defektu ir jāatgriež 14 dienu laikā pēc preces saņemšanas. Attiecībā uz produktiem, kas ir pasūtīti, bet nav piegādāti, visas prasības jāiesniedz ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc paredzamā piegādes datuma. Gadījumā, ja prece tiek atgriesta SIA “Festival” atzītas vainas vai kļūdas dēļ, preces atgriešanas izmaksas sedz SIA “Festival”. Gadījumā, ja esi nolēmis atgriest pasūtīto preci, sazinies ar mums pa tālruni 24406877 vai e-pastu shop@abcprint.lv un, atsaucoties uz veiktā pasūtījuma numuru, pastāsti mums, kāpēc esi nolēmis atgriest pasūtījumu. Ja iemesls ir preces brāķis vai ražotāja defekts, mēs piedāvāsim apmainīt preci vai atgriest naudu par preci, sedzot pasta piegādes izmaksas par preces atgriešanu. Ja esi nolēmis atgriest preci citu iemeslu dēļ, pasta izmaksas par preces atgriešanu, ir jāsedz sūtītājam. Preci, kuru vēlies atgriest, sūti uz Siena iela 12, Liepāja, LV-3401. Naudu par atgriesto preci pārskaitīsim uz konta numuru, no kura saņēmām maksājumu, 3 darba dienu laikā pēc tam, kad preci esam saņēmuši atpakaļ mūsu noliktavā. SIA “Festival” neuzņemas atbildību par preci, kas nav piegādāta, ja nepareizi esi norādījis kontaktinformāciju.

 

PRIVĀTUMA POLITIKA

SIA “Festival” respektē lietotāju privātumu un ir pilnībā apņēmies aizsargāt mums nodotos personas datus un izmantot tos saskaņā ar juridiskajām saistībām. Privātuma politikā ir aprakstīts, kā mēs varam vākt un izmantot personas datus un tiesības, kas piešķirtas interneta vietnes www.abcprint.lv lietotājiem.

 

Piekļūstot vietnei www.abcprint.lv, mobilajai lietojumprogrammai vai jebkuram no mūsu pakalpojumiem, Tu apstiprini savu piekrišanu noteikumiem, kas izklāstīti šajā politikā, sīkdatņu politikā, pakalpojumu sniegšanas noteikumos un citos mūsu tīmekļa vietnē publicētajos noteikumos un politikās. Ja Tu nepiekrītat šai politikai, Tev ir jāpārtrauc visu mūsu pakalpojumu izmantošana.

 

Lai apstiprinātu Tavu identitāti, mēs apkopojam datus, lai sazinātos ar Tevi, precizētu un saskaņotu pasūtījumu, nosūtītu Tev rēķinu un informētu par pasūtījuma izpildes gaidu. Lai to nodrošinātu, mums ir nepieciešams:

-        vārds un uzvārds vai uzņēmuma nosaukums un reģistrācijas numus, lai identificētu pasūtītāju;

-        piegādes veids un adrese, ja vēlies, lai pasūtījums tiek nosūtīts ar AS “Latvijas Pasts” starpniecību;

-        telefona numurs un e-pasts saziņai un rēķina nosūtīšanai.

 

Vienlaicīgi, lietojot vietni www.abcprint.lv, tiek apkopota statistikas informācija par valsts piederību un IP adresi no kuras lietojat Pakalpojumu, un cita informācija, ko kopīgojat ar mums, izmantojot mūsu pakalpojumus. Mēs apkopojam iepriekš minētos personas datus un informāciju laikā, kad lietotājs izmanto vai piekļūst mūsu pakalpojumiem un veic pasūtījumu interneta vietnē www.abcprint.lv vai mobilajā lietotnē.

 

Lai SIA “Festival” varētu nodrošināt Tev pakalpojumus, mēs strādājam ar trešām personām, ar kurām mēs varam dalīties ar personas datiem, kas nepieciešami, lai izpildītu pasūtījumu. Jūsu personas datus var kopīgot ar trešām personām, kas sniedz piegādes pakalpojumus,  norēķinu un maksājumu apstrādes pakalpojumus, krāpšanas atklāšanas un novēršanas pakalpojumus, tīmekļa analīzi, e-pasta izplatīšanu un uzraudzību pakalpojumi, sesiju reģistrēšanas pakalpojumi. Trešās puses pakalpojumu sniedzēji var saņemt minimālo nepieciešamo personas datu apjomu tikai atkarībā no to konkrētās lomas un mērķiem, veicinot un uzlabojot mūsu pakalpojumus un var to izmantot tikai šādiem mērķiem. Mēs kopīgosim personas datus tikai tiem trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, kuri ir apņēmušies ievērot spēkā esošajos datu aizsardzības likumos noteiktos pienākumus.

 

Mēs varam saglabāt Tavus personas datus tik ilgi, cik nepieciešams, lai nodrošinātu mūsu pakalpojumus. Pēc pakalpojumu sniegšanas mēs varam turpināt glabāt Tavu personas datu kopijas, ja tas ir pamatoti nepieciešams saskaņā ar likumdošanas prasībām vai lai atrisinātu strīfus, novērstu krāpšanu un ļaunprātīgu izmantošanu, izpildītu mūsu saistības vai aizsargātu mūsu likumīgās intereses.

 

Tev ir tiesības pieprasīt piekļuvi Taviem personas datiem, tos labot, grozīt un dzēst vai ierobežot Tavu personas datu izmantošanu. Lai veiktu šīs darbības, lūdzu vērsties SIA “Festival” ofisā darba laikā, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu.

 

Mēs cenšamies izmantot saprātīgus administratīvus un tehniskus risinājumus, lai aizsargātu personas datu konfidencialitāti. Taču mēs nevaram būt pilnībā aizsargāti un garantēt drošību pret trešo personu ļaunprātīgu rīcības rezultātā. Visi SIA “Festival” darbinieki, kas ir iesaistīti Tavu personas datu apstrādē, ir apņēmušies ievērot šo politiku un neveikt piekļuvi personas datiem bez Tavas atļaujas un ja tas nav paredzēts Tava pasūtījuma izpildei. Gadījumā, ja mēs saskaramies ar personas datu aizsardzības pārkāpumu, mēs informēsim Tevi saskaņā ar spēkā esošās likumdošanas prasībām.

 

Lai labi pirkumi, 

ABCPRINT :)