Par mums

Esam reklāmas dizaina un drukas uzņēmumu “ABCPRINT”, kas atrodas liepājā. Uzņēmums darbojas reklāmas nozarē jau kopš 2007.gada un šo gadu laikā ir gan uzkrāta vērā ņemama pieredze un zināšanas, gan arī paveikti daudzi interesanti un sarežģīti projekti, kas ar patiesu lepnumu ir iekļauti “ABCPRINT” paveikto darbu portfelī.Mēs darām visu, lai mūsu klientiem bizness “ietu no rokas”. Sākom no idejas līdz tās realizēšanai dzīvē.  

“ABCPRINT” rada, drukā un apstrādā gan vienkāršus darbus, gan realizē sarežģītus un liela apjoma pasūtījumus, kuru mērķis ir reklamēt pasūtītāja uzņēmumu, produktus un pakalpojumus, pasākumus vai nodrošināt imidža reklāmu sākot no vizītkartēm līdz lielformāta instalācijām.”

“ABCPRINT” piedāvātas lielformāta digitālās drukas labākā īpašība ir tā, ka arī drukājot maza apjoma tirāžu, izmaksas ir salīdzinoši mazākas līdz ar to pasūtītājam var piedāvāt lētāku cenu par augstas kvalitātes produktu. Produkta gala cenu var regulēt pats pasūtītājs, kopīgi ar “ABCPRINT” pārstāvjiem izvēloties materiālu atbilstoši vēlmēm un vajadzībām; ir iespēja izvēlēties salīdzinoši vienkāršākus dažādu tekstūru un biezuma papīrus dažādās cenu amplitūdās līdz pat augstas kvalitātes fotopapīram, kuru drukas darbiem arvien biežāk izvēlas profesionāli fotogrāfi, veidojot fotoizstādes.

Šobrīd ļoti aktuāls dizaina elements ir foto bildes un personalizēti teksti uz kanvas auduma. Kanvas tiek pasūtītas gan kā interjera dizaina elementi dzīvojamās telpās un birojos, gan arī kā dāvanas ar īpašu vēstījumu. “ABCPRINT” piedāvājumu klāstā ir arī unikālu foto tapešu izgatavošana – ir drukātas gan foto tapetes bērnu istabām, gan viesistabām un uzņēmumu publiskajām telpām.