Par ABCPRINT

 

ABCPRINT ir reklāmas dizaina un drukas uzņēmums, kas atrodas Liepājā, bet nodrošina pasūtījumu izpildi gan Latvijas, gan ārpus Latvijas robežām. ABCPRINT darbojas reklāmas nozarē jau vairāk kā 10 gadus un šo gadu laikā ir gan uzkrāta vērā ņemama pieredze un zināšanas, gan arī paveikti daudzi interesanti un sarežģīti projekti, kas ar patiesu lepnumu ir iekļauti ABCPRINT paveikto darbu portfelī. 

 

Ar ABCPRINT rīcībā esošām iekārtām izgatavosim gan mīļas un jaukas dāvaniņas dažāda veida svētkiem, gan izpildīsim lielformāta drukas pasūtījumus uz dažāda veida materiāliem. ABCPRINT rada, drukā un apstrādā gan vienkāršus darbus, gan realizē sarežģītus un liela apjoma pasūtījumus, kuru mērķis ir reklamēt pasūtītāja uzņēmumu, produktus un pakalpojumus, pasākumus vai nodrošināt imidža reklāmu sākot no vizītkartēm līdz pat lielformāta instalācijām. 

 

Ja vēlies iegādāties jau gatavas dāvanas, ienāc mūsu sadaļā "Gatavie prdukti" vai " Idejas dāvanām"  un izvēlies piemērotāko atbilstoši svinībām. Savukārt, ja vēlies radīt unikālu, personalizētu dāvanu, izvēlies produktu, kuru vēlies personalizēt sadaļas "Izgatavo savu" apakšsadaļā "Tava ideja, mūsu produkti", augšupielādē fotoattēlus, izstāsti, kā gatavam produktam jāizskatās (teksti, fotogrāfiju un zīmējumu izvietojumi)  un izgatavosim Tev unikālas, personalizētas dāvanas. Drīz varēsi arī izmēģini mūsu piedāvātos konstruktorus sadaļā "Izgatavo savu" - varēsi pievienot bildes un tekstus un dāvanas saņēmējs noteikti būs priecīgs saņemt unikālu Tevis paša radītu dāvanu. Bet, ja esi uzņēmuma pārstāvis, ieskaties sadaļā "Tavam biznesam" - mums noteikti ir, ko piedāvāt, lai nostiprinātu Tava pārstāvētā uzņēmuma atpazīstamību un veicinātu pārdošanu. 

 

Ja Tev rodas jautājumi vai nepieciešama konsultācija, noteikti sazinies ar ABCPRINT:

 

Telefons: +371 22448044

 

E-pasts interneta veikala klientiem: shop@abcprint.lv

E-pasts biznesa klientiem: print@abcprint.lv

 

ABCPRINT darba laiks:

Pirmdiena - Piektdiena 10:00 - 17:00

Sestdiena, Svētdiena - atpūšamies un uzkrājam spēkus :)

 

Lai izdodas atrast meklēto un realizēt Tavas lieliskās idejas un ieceres, 

Tavs ABCPRINT